Minimalismus tipy

Ne vždy nás to nejlepší řešení napadne samotné a proto je dobré se nechat inspirovat. Všude kolem nás je spousta lidí s nápady, jak si co nejlépe minimalisticky zorganizovat život, nebo domácnost. Mnoho dobrých tipů najdeme v článcích nebo YouTube videích na internetu od lidí, kteří se o to rádi dělí. Samozřejmě i v offline světě se od přátel dozvíme dostatek hodnotných informací, které nám mohou pomoci, ušetří spoustu času a trápení.

Minimalismus a blogy

Dal jsem dohromady několik myslím užitečných odkazů na minimalisty a jejich blogy, kteří o tomto směru píšou zajímavé postřehy, které čerpají především z vlastních zkušeností.

Výpis zajímavých blogů najdete tady.
 

Minimalismus a YouTube

Videa jsou pro nás poměrně rychlý a vizuálně zajímavý způsob, jak sdělit svoji myšlenku. Proto jsem vytvořil seznam YouTuberů minimalistů, které sám sleduji a kteří mě něčím zaujali.

Výpist YouTube kanálů najdete tady.
 

Minimalismus a knihy

Mám moc rád tištěné knihy. Jejich strukturu, vůni a vazbu. Bohužel se k většině z nich po přečtení už nevracím, takže jsem si začal knihy půjčovat, nebo pořizovat eKnihy. Některé z nich jsem četl a některé mě teprve čekají.

Výpis knih o minimalismu najdete tady.

Další postřehy, nápady a rady najdete v mých článcích.