Minimalismus blog

Blog o minimalismu a zjednodušování životního stylu píšu proto, že je to můj dlouholetý způsob fungování, který procházel a dále prochází různými fázemi. Spoustu věcí se mi nepovedlo a tak jsem na nich pracoval znovu a znovu. Bylo samozřejmě i pár těch, které mi seděly hned od začátku. Postupně jsem přicházel na to, jak co vyladit a zlepšit, aby moje žití bylo jednodušší a méně stresující. Neskončil jsem a pořád na tom pracuji. Ve svých článcích popisuji moje osobní pohledy na věc, rady a tipy, ketré by mohly fungovat a pomoci i ostatním.

Blogy o minimalismu

Dal jsem dohromady několik myslím užitečných odkazů na minimalisty a jejich blogy, kteří o tomto směru píšou zajímavé postřehy, které čerpají především z vlastních zkušeností.

Výpis zajímavých blogů najdete tady.
 

Minimalismus na YouTube

Videa jsou pro nás poměrně rychlý a vizuálně zajímavý způsob, jak sdělit svoji myšlenku. Proto jsem vytvořil seznam YouTuberů minimalistů, které sám sleduji a kteří mě něčím zaujali.

Výpist YouTube kanálů najdete tady.
 

Knihy o minimalismu

Mám moc rád tištěné knihy. Jejich strukturu, vůni a vazbu. Bohužel se k většině z nich po přečtení už nevracím, takže jsem si začal knihy půjčovat, nebo pořizovat eKnihy. Některé z nich jsem četl a některé mě teprve čekají.

Výpis knih o minimalismu najdete tady.