Vizitky, které rozhodně nevyhodíte

28.10.2017 / Tištěný design / Komentářů (1)

 

Další inspirativní hromádka vizitek, které rozhodně nevyhodíte. Jak je vidět, tak design jde stále dopředu a dobrých nápadů je pořád plno. Moji favorité jsou razítkované vizitky.

Ručně vyráběný adventní kalendář aneb adventní a vánoční inspirace

28.10.2017 / Obalový design / Žádný komentář

 

Když můj pětiletý syn dostal před pár dny od dědy adventní kalendář, tak první co řekl bylo “ale já jsem chtěl ten s McQueenem”. Viděl ho totiž v obchoďáku, když jsme byli nakupovat. Teď už řeší spíš kdy bude moct otevírat okýnka a mlsat čokoládu. No a mě napadlo kouknout, jaké adventní kalendáře mají doma ostatní. Koukal jsem hlavně po těch doma vyrobených a myslím, že to může být i pro vás zajímavá adventní inspirace.

Kávovar nové generace ovládaný přes iPhone

28.10.2017 / Produktový design / Žádný komentář

 

Unikátní kávovar Top Brever tvoří zcela novou kategorii mezi kávovary. Jeho jednoduchý, ale propracovaný design a montáž do jakékoliv stolní desky, pozvedne úroveň přípravy kávy do jiné dimenze. Top Brever nerezový kohout je otočný o 360° a výsuvný dle výšky šálku nebo sklenice. Kávovar automaticky míchá čerstvě pomletou kávu s mlékem dle zvoleného programu. Kávu si jednoduše vyberete přes iOS zařízení (iPhone, iPad) a pak už jen vychutnáváte její lahodnou chuť. Více podrobností naleznete zde: http://www.scanomat.com/coffee-brewers/topbrewer